FYZIOTERAPIE 

PODÍVEJTE SE, CO VÁM POMŮŽEME VYŘEŠIT

ZÁDA

ŠÍJE A HLAVA

RUKA

KOLENO

Bolest zad
Svalová dysbalance
Problémy s ploténkami

Bolest krční páteře
Bolest hlavy a migrény
Kompenzační cvičení

Poúrazová rehabilitace
Syndrom karpálního tunelu
Fyzioterapie ruky

Odstranění bolesti
Iliotibiální syndrom
Problémy s vazy

LOKET

RAMENO

KYČLE A PÁNEV

KOTNÍK A CHODIDLO

Tenisový loket
Golfový loket
Oštěpařský loket

Zamrzlé rameno
Zvýšení rozsahu
Impingement syndrom

Odstranění bolesti
v kyčlích
Mobilita

Achillova šlacha
Plantární fasciitis
Problémy s vazy

TÍMTO ZPŮSOBEM VYŘEŠÍME
VAŠE ZDRAVOTNÍ PROBLÉMY

DIAGNOSTIKA POHYBOVÉHO APARÁTU

Před terapeutickými aplikacemi si vás musíme vždy diagnostikovat

 • Vstupní konzultace

 • Diagnostika pohybového aparátu pomocí metody NKT (Neurokinetic therapy)

 • Kontrola funkčnosti svalů a jejich zkrácení

 • Částečná manuální terapie - odstranění blokád, uvolnění svalů, okamžitá úleva od bolesti

 • Navržení ideálního postupu

 • 55 min

990 Kč

1.

MANUÁLNÍ TERAPIE

Náprava pohybového aparátu pomocí speciálních manuálních technik

 • ART®, Neurokinetic Therapy, Mulligan Concept, Muscle Energy Techniques

 • Fyzioterapie

 • Chiropraxe

 • Osteopatie

 • Kloubní mobilizace

 • Měkké techniky

1500 Kč

2.

CHCI SE OBJEDNAT

1

Objednejte se vyplněním objednávkového formuláře.

2

Pokud se chcete objednat na manuální terapii a ještě jste neprošli Diagnostikou, vyberte službu Diagnostika.

3

Do jednoho pracovního dne se vám ozveme a stanovíme si termín. Platba za služby proběhne po absolvované terapii.

arrow&v

Děkujeme za odeslání objednávky! Budeme vás kontaktovat tak rychle, jak to jen půjde.

PROGRAMY

MANUÁLNÍ TERAPIE
S.O.S.

 • Terapie mimo ordinační hodiny, víkendy a státní svátky

 • Zavolejte mi a pokud budu moci přijedu za vámi

 • Pohotovostní služba pro akutní problémy

2 500 Kč

PROGRAM
JDU DO SEBE

 • 5x Individuální manuální terapie

6 750 Kč

PROGRAM
VYŘEŠÍM TO

 • 10x Individuální manuální terapie

12 500 Kč

VÍCE INFORMACÍ

ART® Active Release Technique®


Co je to ART®?
Je patentovaný, neinvazivní léčebný systém, přesně vyvinutý pro lokalizaci a rychlé řešení poruch měkkých tkání a nervů.
K čemu ART® slouží?
Hlavním účelem ART je uvolnění svalů, vazů, šlach a fascií, které již nefungují správně z důvodu zranění nebo nadměrného přetěžování. Léčba pomocí ART je účinná v boji proti příznakům svalové a nervové disfunkce jako jsou natažení, natržení, zvýšenému napětí, brnění, zánětu a chronické bolesti. Jak ART® probíhá? Pomocí svých rukou provádím diagnostický proces na postižených oblastech za účelem určení rozsahu postižené (zanícené tkáně) a identifikaci příčiny poranění nebo poruchy funkčnosti. Jakmile je stanovena diagnóza, přichází na řadu léčba. Nejprve pohmatem lokalizuji postiženou tkáň, na kterou vyvíjím řízený tlak za pomoci pacientova aktivního vykonávání pohybu. V nemocné tkáni dochází k obnovení elasticity, pružnosti a pevnosti. Snižuje se bolest a nakonec zcela vymizí. Proč má ART® ve světě takový úspěch a proč funguje?
Protože se jedná o vysoce pokrokovou formu léčby měkkých tkání. Doba odezvy je ve většině případů okamžitá a díky vysoké úspěšnosti léčby překračující hranici 90% se může pacient vyhnout zbytečnému chirurgickému zákroku. Není výjimkou, že se zásadní zlepšení dostaví již po první ART terapii. Naprostá většina problému je vyřešena během 2-4 ošetřeních. Pro koho je ART® vhodné?
- Pro všechny, kteří nadměrně přetěžují své svaly při sportu nebo vlivem jiných pohybových stereotypů. Bez rozdílu, zda jde o profesionálního či rekreačního sportovce.
- Pro osoby žijící s chronickými bolestivými syndromy
- Pro každého, kdo zatím nedosáhl optimální úlevy od bolesti tradiční léčbou Jaké zdravotní problémy můžeme pomocí ART® léčit? ART je účinná metoda při léčbě akutních bolestivých stavů. Požívá se při výkonové terapii, nebo jako součást programu preventivní péče. Zvyšuje svalovou flexibilitu. Snižuje svalové napětí. Zlepšuje rozsah pohybu po zranění. Snižuje chronickou bolest v postižených oblastech. Slouží jako prevence proti zranění při sportu. Zvyšuje sportovní výkon. Urychluje regeneraci po výkonu. Zkracuje čas zotavení po úrazu. Existuje více než 300 technik zaměřující se na postižené oblasti. Jedny z mála zdravotních problémů řešitelné pomocí ART® Zánět Achillovy šlachy. Poranění kotníku. Bolesti zad. Bolesti nohou. Plantární fasciitis (zánět plantární fascie). Zamrzlé rameno. Tenisový loket. Poranění rukou. Bolest hlavy. Iliotibiální syndrom. Bolest kyčle. Bolest kolene. Syndrom karpálního tunelu a mnoho dalších. Jsem jediný český certifikovaný ART® terapeut.
Co je manuální terapie?


Je obor, který si klade za cíl zlepšit zdravotní stav pacientů neinvazivními metodami, tedy bez použití skalpelu. Pomocí hmatů a cvičení pomáha odstaňovat bolesti a problémy.
Proč chodit na manuální terapii?


Funkce pohybového aparátu je pohyb. A pokud je váš pohyb limitován bolestí, nebo jinými překážkami, potřebujete odborníka, který tyto limity odstraní bez použití skalpelu.
Spolupracujete s pojišťovnou?


S pojišťovnami nespolupracujeme.
Jak u vás probíhá terapie?


Nejprve je potřeba projít vstupní Diagnostikou, při níž odhalíme příčinu vzniku vašich zdravotních problémů. Na základě Diagnostiky vám doporučím program a navrhnu ideální postup. Odstraníme vaše bolesti a zdravotní problémy.
Co si vzít s sebou / na sebe?


Většinu terapeutických aplikací lze provést v běžném oblečení, takže není třeba si něco chystat s sebou.
Kolik stojí vaše služby?


Podívete se na stránku Ceny. Využijte výhodných programů, nebo se objednávejte na terapie jednotlivě.
Jak se rezervovat?


1) vyplňte objednávkový formulář na stránce Chci se objednat 2) vyberte si službu 3) odešlete objednávkový formulář - obvykle vás do jednoho pracovního dne kontaktuji a domluvíme termín Pozn.: pokud máte zájem o manuální terapii, je třeba nejprve projít vstupní Diagnostikou Rezervace je závazná - Při zrušení rezervace více než 12 hodin předem Vám nebude účtován žádný storno poplatek - Při zrušení rezervace méně než 12 hodin předem Vám bude účtován storno poplatek 50% z ceny služby - Zrušit rezervaci méně než 3 hodiny předem NELZE! V tomto případě Vám bude účtován storno poplatek 100% z ceny služby - Pokud se nedostavíte na objednaný termín a rezervaci nezrušíte, bude Vám účtován storno poplatek 100% z ceny služby - Dokud neuhradíte storno poplatek, nebude Vám umožněno se znovu rezervovat na naše služby Na rezervovaný termín přijďte prosím včas Pokud se dostavíte na rezervovaný termín se zpožděním, bude Vám o tuto dobu služba pokrácena
NKT - Neurokinetic Therapy


NKT je zkratka pro techniku Neurokonetic Therapy (neurokinetická terapie). Jedná se o sofistikovaný systém manuální terapie, který vychází z teorie řízení pohybové kontroly a manuálního testování svalů. NKT protokolem manuálního svalového testování je hodnocena síla nebo naopak slabost jednotlivých svalů k odhalení vlastní příčiny zdroje nerovnováhy (kompenzačního mechanismu) a specifickým způsobem je obnoven pohybový stereotyp. Nejde o testování svalové síly jako takové, ale o neurologické spojení svalů s mozečkem, tedy jak je funkční pohyb registrován v pohybovém centru mozku. Podstatou je odstranění příčiny bolesti a náprava narušených pohybových vzorů pro obnovu funkčního zapojení svalů během pohybu ovlivněním centrálního řízení pohybu. Metodu NKT využíváme jako hlavní diagnostickou metodu. V praxi to znamená, že najdeme sval A, který je neurologicky oslabený a sval B, který přebírá jeho funkci a je přetížený. Pomocí vhodné techniky nebo správně nastaveného kompenzačního cvičení potom tuto dysbalanci odstraníme.
Mulligan Concept


Mulligan Concept (neboli koncept mobilizace pohybem) je jedinečný léčebný přístup manuální terapie, který vyvinul novozélandský fyzikální terapeut Brian Mulligan. Tato technika kombinuje mobilizaci s aktivním pohybem a zahrnuje ruční „přemístění“ postiženého kloubu terapeutem, aby se obnovila funkce kloubu a odstranila bolest. Jádrem konceptu Mulligan je mobilizace pohybem (MWM). Během vyšetření terapeut určí, zda kloub způsobuje omezení kloubu, rozsah ztráty pohybu nebo bolest. Poté terapeut přemístí tento kloub pomocí rukou nebo opasku, aby poskytl situaci, která umožní pacientovi pohybovat se dále v rozsahu pohybu a snížit bolest. Výhodou této techniky je okamžité snížení bolesti, zlepšení rozsahu pohybu a dlouhodobý účinek. Pro koho je technika Mulligan Concept vhodná? Manuální terapii Mulligan lze použít k léčbě různých zranění a bolestí, včetně bolestí krku, zad a horních a dolních končetin. Tento léčebný přístup může být přínosem pro každého pacienta s bolestí spojenou s kloubem a/nebo omezením rozsahu pohybu souvisejícího s kloubním problémem.